Назад

Тема:"Курси online. Загальний курс"

Terms & Conditions

Політика конфіденційності

Адміністрація зобов’язується використовувати адреси електронних скриньок та іншу персональну інформацію зареєстрованих користувачів сайту виключно для забезпечення внутрішньої роботи сайту, видачі сертифікатів та надсилання інформаційних листів з новинами курсів та вебінарів, і для жодних інших цілей.

Умови повернення грошових коштів за вебінари/курси.

У випадку, якщо клієнт оплачує участь у вебінарах/курсах наперед, але по індивідуальних причинах не може в них взяти участь і хоче повернути кошти, попередивши не пізніше ніж 5 робочих днів до початку навчання, то ми здійснюємо повне повернення вартості участі у навчанні окрім комісії, знятої з нас платіжними системами (розмір комісії залежить від способу оплати, яким було оплачено участь у вебінарах/курсах і може становити 0-7%)

Відрахування учасників з групи.

Ми залишаємо за собою право виключити будь-якого учасника з групи вебінарів/курсів (online-навчання) у випадку порушення даним учасником етичних норм поведінки або демонструючи своїми діями агресивну світогляду позицію у відношенні до матеріалів курсу навчання, ведучих чи інших учасників. Так як оплата участі у вебінарах/курсах здійснюється наперед, то відрахування з групи означає повернення 50% грошових коштів за винятком відрахування вартості вже прослуханих даним учасником занять та комісії, знятої з нас платіжними системами.

Якщо учасник вебінару/курсу через якісь причини висловлює бажання покинути групу та повернути кошти, то повернення грошових коштів відбувається у розмірі 50% від повної вартості за винятком відрахування вартості вже прослуханих даним учасником занять та комісії, знятої з нас платіжними системами.

За прослухані вебінари/заняття кошти не повертаються.

Згідно наших правил, якщо виникла ситуація, описана в п. 2 і 3, всім подібним учасникам в подальшому ми будемо змушені також відмовити у відвідуванні наших живих семінарів/занять/курсів, наданні індивідуальних консультацій, а також повторній реєстрації на будь-який наш вебінар /курс.

Організатор курсів/вебінарів - Школа“Мова Медова”, ФОП Павлова Ольга Богданівна

ІПН - 3246704189
юридична адреса: 80383, Львівська обл., Жовківський район, с. Малехів, вул. Шухевича 66,
фактична адреса: вулиця Героїв УПА, 73, Львів, Львівська область, 79000
тел. 098 283 5140